Meist

Kontoritarvete terviklahendused

Omades laialdast ja pikaajalist kogemust kõikides valdkondades, mis võib kontoris vaja olla, pakume oma sortimendis hoolikalt valitud kvaliteetseid tooteid. Olles tegutsenud üle 25 aasta teame, et kontorivajadused ei piirdu ainult koopiapaberi ja printeritega. Meie kauplusest leiad heas valikus nii kooli-, kunsti kui ka puhastustarbeid. Ei puudu ka vajalik kohvitegemiseks.

Leiame kas või kõige pisema lisa olemasaolevale seadmele või mõtleme välja algusest lõpuni terviliku lahenduse. Olgu selleks puuduolev juhe või kümnetest arvutitest koosnev tehnikapark. Ükski soov ei ole liialt väike või ülemäära suur.

Teenused ja tooted

Teenused

Pakume laialdaselt erinevaid teenuseid – lõputööde printimised, köitmised, kopeerimine, skanneerimine, köitmine lamineerimine, pealetrükk, templite valmistamine, esitlustehnika paigaldus ja hooldus, it seadmete remont ja hooldus, kontoritehnika haldus.

Erilahendused

Esitlustehnika paigaldus ja hooldus, it seadmete remont ja hooldus, kontoritehnika haldus

Logistika

Tarnime Sinuni kõik vajaliku. Olgu see suur või väike. Leiame alati lahenduse! Tule külasta meie poodi või vajadusel toome kõik vajamineva kohapeale ära!

Tutvu meie tootevalikuga

Tutvu meie meeskonnaga